چرا باید کسب و کارتان را از خانه مدیریت کنید؟

ما در کاموا به تازگی مجموعه مقالاتی را شروع کرده ایم که در آنها مدیریت کسب و کار از خانه را توضیح می‌دهیم. اما در این پست به اصلی‌ترین سوال جواب می‌دهم٬ این که چرا باید کسب و کارتان را از خانه مدیریت کنید؟ اگر هنوز تصمیم خود را برای مدیریت کسب و کارتان از خانه نگرفته‌اید٬ حتما این پست را بخوانید شاید پاسخ سوال‌های شما در آن باشد.

۱- مدیریت زمان

یکی از ویژگی‌های مدیران کسب و های اینترنتی مساله‌ مدیریت زمان است. آنها باور دارند که باید بتوانند زمانشان را آنطور که دوست دارند مدیریت کنند و هیچ اجباری برای ساعت شروع و پایان کار نداشته باشند.

کار کردن از خانه این امکان را برایتان فراهم می‌آورد تا زمان را آنطور که دوست دارید مدیریت کنید. زمان شروع و پایان کار به انتخاب شماست٬ ترتیب زمانی انجام کارها براساس نیاز شماست و در کنار همه‌ی اینها میتوانید در روز زمان‌هایی را هم برای بودن با خانواده و دوستان مشخص کنید. انعطاف زمانی یکی از بهترین ویژگی‌های کار از خانه است.

۲- تبدیل علاقه به پول

از اصلی‌ترین دلایلی که افراد کار خود را از خانه شروع می‌کنند٬ علاقه است. این که شما به یک موضوع علاقه دارید و در خود توانایی انجام آنها را هم می‌بینید اما هنوز مطمئن نیستید که آیا این کار به موفقیت می‌رسد یا خیر؟ مدیریت کسب و کار به خصوص فروشگاه اینترنتی از خانه این شانس را به شما می‌دهد که بتوانید علاقه خود را بسنجید و تصمیم بگیرید که آیا کسب‌وکار مد نظرتان می‌تواند پول‌ساز هم باشد؟ در واقع می‌توانید با شروع از منزل خود،‌ ایده کسب‌وکار آنلاینتان را اعتبارسنجی و Validate کنید.

۳- کاهش هزینه‌ها

راه‌اندازی کسب و کار هزینه‌های نسبتا زیادی دارد. این هزینه‌ها شامل دفتر و وسایل آن می‌شود تا هزینه‌هایی که باید برای سایت یا فروشگاه خود پرداخت کنید. اصلی‌ترین بخش این هزینه ها مربوط به مکان (دفتر) و امکانات آن است. حال که می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را از خانه و بدون پرداخت هزینه‌ای بابت دفتر٬ میز یا هزینه‌های برق یا گاز شروع کنید٬ قطعا در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده‌اید و احتمال موفقیت خود را افزایش داده‌اید.

۴- ویژگی‌های مالیاتی

مالیات دغدغه‌ی بزرگی برای همه‌ی کسب و کارها چه اینترنتی و چه غیر اینترنتی است. زمانی که کسب و کار خود را راه اندازی میک‌نید و برای آن دفتر می‌گیرید باید مسائل مالیاتی را رعایت کنید چون شما یک شخصیت حقوقی هستید نه حقیقی. اما اگر فروشگاه خود را از خانه راه اندازی کنید و تیمی داشته باشید که هرکس از خانه یا اتاق خود کار می‌کند٬ به عنوان شخصیت حقیقی مسئولیت‌های کمتری دارید و با شما به عنوان یک کسب و کار خانگی برخورد خواهد شد و سخت‌گیری‌های کمتری می‌شود.

مقالات مرتبط

چگونه برای پست‌هایمان تیترهای مناسبی بنویسیم؟

بر کسی پوشیده نیست که تیتر مهم‌ترین فاکتور در نوشتن یک پست وبلاگی خوب است. در واقع با یک...

ادامه مطلب
ادامه مطلب

۳ نکته طراحی برای بهبود عملکرد فروشگاه‌های اینترنتی

بدون شک، امروزه تجارت الکترونیک به یکی از مهم ترین بخش‎های کسب و کار در اینترنت تبدیل شده و...

ادامه مطلب
ادامه مطلب

نوش‌دارویی به نام طراحی برای تجربه کاربری برای سهراب‌های آنلاین

راستش مدت زیادی است که تجربه کاربری وارد مباحث سئو و طراحی سایت شده است؛‌ به طوری که...

ادامه مطلب
ادامه مطلب

نظرات


سوال تصادفی 5 + 13 =نظرات


محمدحسین

iuhhhh

یکشنبه 1 مرداد 1396