بررسی کمپین تبلیغاتی وب‌پوش

وب‌پوش که یک فروشگاه آنلاین لباس‌های مردانه نسبتا تازه تاسیس است، برای اطلاع‌رسانی در مورد برند، خدمات و محصولات خود، تصمیم گرفت که از فضاهای تبلیغاتی آنلاین استفاده کند و به همین منظور، سراغ طراحی و راه‌اندازی یک کمپین تبلیغات کلیکی رفت و با دنبال کردن رویکردی کاملا اصولی و موثر، توانست به هدف مورد نظرش دست یابد و نتایج مطلوبی از کمپین تبلیغاتی خود بگیرد. در ادامه می‌توانید متن کامل این نمونه موردی را مطالعه کنید که شامل سه بخش مشکلات، راه‌حل و نتایج حاصل از کمپین وب‌پوش است.

مشکلات و اهداف:

وب‌پوش خدمت جدید و منحصر به فردی را به نام “امکان پرو رایگان در محل” فراهم آورده بود که مخصوص مشتریان شهر تهران است و نیاز بود که اولا این خدمت به مشتریان معرفی گردد و در درجه دوم، کاربران اینترنتی شهر تهران از این خدمت مطلع شوند.

راه‌حل:

فضای آنلاین این فرصت را ایجاد کرده که افراد بتوانند راحت‌تر به اطلاع‌رسانی امکانات مربوط به کسب‌وکار خود بپردازند و نام خود را به گوش مخاطب هدفشان برسانند. به همین دلیل به وب‌پوش از طرف آژانس تبلیغاتی ای‌نتورک پیشنهاد شد که یک کمپین تبلیغات کلیکی به نام تهران راه‌اندازی کند و توسط این آژانس، یک صفحه فرود طراحی شد که علاوه بر طراحی جذاب ، ویژگی های امکانات جدید وب‌پوش را به صورت جملاتی کوتاه و اثربخش به مشتریان انتقال می‌داد. همچنین تصمیم گرفته شد که به کمک هدفمندی موقعیت جغرافیایی، بنرهای این کمپین فقط برای کاربران شهر تهران نمایش داده شوند. زیرا استفاده از سرویس جدید ارایه‌شده توسط وب‌پوش، فقط در شهر تهران میسر بود.

مقالات مرتبط

بررسی کمپین آنلاین یونیلیور

کمپانی یونیلیور درصدد راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی برای معرفی و فروش هم‌زمان دو برند...

ادامه مطلب
ادامه مطلب

نظرات

نظرات برای این مطلب فعال نیست!